Bizlere Ulaşabilirsiniz
(0216) 353 96 55
info@dekalyapi.com
 • DEKAL YAPI

  Hangi tür bölümler var?

  Ofis bölmelerini iki ana türde bölmek yaygın bir uygulamadır: taşınamaz ve taşınmaz olanlar yer değiştiremeyen bölümler duvarlara, zemine, bazen de tavana (düşme tavan dahil) tutturulur. DEKAL-Bölme bölümler, psikolojik rahatlık yaratmak için alan ayırmaya hizmet ediyor. Mobilyaya benzer şekilde, mobil bölmeler duvara veya zemine sabitlenmez, bir odadan diğerine kolayca taşınabilir ve genellikle uzmanların katılımı olmadan farklı bir konfigürasyonda birleştirilebilir. Ek olarak, bölme sistemleri çeşitli kapılar, tezgahlar, ayrılabilir ofis ekipmanları, kablo kutuları, vb. İle donatılabilir.

 • DEKAL YAPI

  Şirket ofisinin adresi nedir?

  Yeni Çamlıca Mahallesi, Üsküdar Cd. No : 5, 34746 Ataşehir/İstanbul/Türkiye. Daha ayrıntılı bilgi için (bizimle iletişime geçin sayfasında, telefon numaraları, e-posta) bilgileri bulunmaktadır.

 • DEKAL YAPI

  Ofis bölümü nedir?

  DEKAL ofis bölümü hızla kurulu bir duvardır. Alüminyum veya çelik kesitlerin çerçeveleri ve farklı malzemelerden yapılmış paneller bölmeleri dikmek için kullanılır. İşlevlerine, tasarım ve ergonomi gerekliliklerine bağlı olarak, paneller aşağıdaki malzemelerden yapılabilir: cam, alçıpan, çeşitli plastikler, metal, ahşap lifli tahta, lamine veya kaplama pul tahta, doğal ahşap, vb.

 • DEKAL YAPI

  Nerede kullanılıyorlar?

  DEKAL bölümleri “ofis bölümleri” dense de, bu sadece ofiste kullanılabilecekleri anlamına gelmez. Alışveriş merkezleri, ulaşım terminalleri, bankalar, kamu kurumları, üretim alanları, spor salonları, eğitim ve bilim kurumları - bu DEKAL bölümlerinin kullanıldığı kapsamlı bir tesis listesi değildir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

 • DEKAL YAPI

  Şirket kaç yıldır piyasada?

  DEKAL, 2005 tarihinde kuruldu. Bu yıllar boyunca, bileşenlerin teslimatı ve ofis bölme sistemlerinin kurulması için yüzlerce sözleşme yapıldı. Şirketin müşterileri Türk ve yabancı firmalar,eğitim kurumları, bankalar, inşaat ve geliştirme şirketleri, tasarım ve mühendislik şirketleri, inşaat malzemeleri ve ofis ekipmanları distribütörleri ve diğerleridir.

 • DEKAL YAPI

  DEKAL ofis bölümleri hangi malzemelerden yapılmıştır?

  Destek çerçevesi genellikle alüminyumdan, bazen de çelik bölümlerden yapılır. Çerçeve bölümleri, müşteri talepleri doğrultusunda hem temel renklerde (beyaz veya gümüş) hem de RAL renklerinde boyanmaktadır. Paneller aşağıdaki malzemelerden yapılabilir: cam, alçıpan, vinil kaplı Durafort, çeşitli plastikler, metal, ahşap lifli tahta, lamine veya kaplama pul tahta, doğal ahşap, vb.

 • DEKAL YAPI

  Teller nasıl gizlenebilir?

  Mobil ve yer değiştiremeyen bölümlerin birleşik modülleri, teller için özel bir kutuya sahiptir. Ek prizlerin onarımı veya montajı durumunda hızlı erişim sağlar. DEKAL bölme sistemlerine mükemmel şekilde entegre olabilen ünlü şirketlerin kutularını kullanıyoruz.

 • DEKAL YAPI

  Şeffaf bölümler ne içindir?

  Şeffaf bölümler çeşitli nedenlerle kullanılabilir. Birincisi, bir yönetici kelimenin tam anlamıyla “bakışta” olan personeli etkili bir şekilde kontrol edebilir. İkincisi, yarı saydam yapılar iç odaların içine doğal gün ışığı çekiyor. Üçüncüsü, şeffaf bölümler müşteriler ve ortaklar için şeffaf iş ortamı oluşturur, güven ve karşılıklı anlayışa dayalı ilişkiler kurulmasına yardımcı olur.

 • DEKAL YAPI

  DEKAL ofis bölümlerinin azami yüksekliği nedir?

  Taşınamayan sistemler için maksimum yükseklik 6 metre ve mobil sistemler için 2,2 metredir. Çalıştırılabilir bölüm bireysel hesaplama gerektirir.

 • DEKAL YAPI

  Kurulum nasıl yapılır?

  Yer değiştirilemeyen sistemler “yerinde” kurulur: ilk önce çerçeve monte edilir ve bundan sonra uygun boyutta paneller üretilir. Binanın alanına, bölüm tipine ve kullanılan bileşenlerin türüne bağlı olarak (örneğin, bölümlerin temel veya temel olmayan renginin kullanılıp kullanılmadığı), iş birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Kurumda ofisin normal çalışmasını engellemeyen yüksek teknolojili bir işlemdir.

 • DEKAL YAPI

  Maliyet tahmini yapmak mümkün mü?

  Maliyet tahmini yapmak mümkündür. Ancak, böyle bir tahminin fiyat hakkında yalnızca genel bir fikir vereceğini akılda tutmalısınız. DEKAL bölümünüzün maliyetini belirlemek için lütfen bir yönetici arayın ve ona oda ve bölümün boyutları hakkında bilgi verin. Kısa sürede ayrıntılı bir hesaplama alacaksınız.

 • DEKAL YAPI

  Kurulumun fiyatı nedir?

  Tesis maliyetleri, odanın boyutlarına bağlı olarak, malzemelerin ve bileşenlerin maliyetinin yüzde 10 ila 25'i arasındadır: kural olarak, kurulu bölümlerin alanı ne kadar fazlaysa, inşaat ve kurulum işi o kadar az sipariş tutarına sahiptir.

 • DEKAL YAPI

  Teslimat prosedürü nedir?

  Müşteri malları motorlu taşıtlar ile taşımaktadır. Kural olarak, bölgesel tesisimizde kurulum yapmaktadır. Bir bölgeye bir grup montajcı ve / veya montaj denetimi uzmanı göndermek mümkündür.

 • DEKAL YAPI

  Teslimat süresi nedir?

  Depoda, temel renklere sahip bir dizi bölüm ve bileşen mevcuttur: bölmeler ve kapılar için gümüş ve beyaz alüminyum bölümler ve en popüler renk ve kaplamaların fazlası. Depoda depolanan aralıkta sipariş için teslimat süresi bir kaç gündür. Depoda olmayan renklerin bölümleri ve bileşenleri genellikle istek tarihinden itibaren bir kaç hafta içinde teslim edilir.

 • DEKAL YAPI

  Kurulum ne kadar sürüyor?

  Ortalama olarak, taşınamayan sistemlerin 30-100 m2'lik ofise kurulması 4 gün sürüyor. İlk gün malzeme ve ekipman teslim edilir ve hazırlık çalışmaları yapılır. İkinci gün, bölüm çerçevesi kurulur. Üçüncü gün, bölümler kurulur. Dördüncü gün bitirme işi yapılır ve müşteri işi kabul eder. Çalışmaya “ıslak” işlemlerle eşlik edilmez ve ofisin normal çalışmasını bozmaz. Müşteri talebi üzerine kurulum gece yapılabilir.

 • DEKAL YAPI

  DEKAL bölme sistemleri nedir?

  DEKAL YAPI tasarımcıları tarafından geliştirilen ve patent tarafından korunan benzersiz sistemler. Sistemlerin ana elemanı çeşitli bölme sistemleri için kullanılan bölümlerdir .Dekal Bölme Duvar, Dekal Zemin, Dekal Asma Tavan, Dekal Kapı ve Dekal LEd Sistemleri. Tüm bu sistemler, işlevsel ve estetik açıdan birbirlerini tamamlar ve her karmaşıklıktaki tasarım projelerini hayata geçirmelerine izin verir.

 • DEKAL YAPI

  DEKAL sistemlerini nerede görebilirim?

  DEKAL ofis bölme sistemlerini şu adreste bulunan : Yeni Çamlıca Mahallesi, Üsküdar Cd. No : 5, 34746 Ataşehir/İstanbul/Türkiye, DEKAL merkezinde bulabilirsiniz. Adresimizi ziyaret ederek ürünlerimizi görme şanzınız vardır.

 • DEKAL YAPI

  Bir müşteriyle çalışma prosedürü nedir?

  DEKAL müşterileri ile aşağıdaki iş sırasını kullanır:

  1 - Müşteri, bölümleri kurmayı planladığı odanın düzenini e-postayla veya faksla gönderir ve odanın nasıl görünmesini istediğini açıkça belirtir.
  2 - DEKAL Proje Yöneticisi tasarımı geliştirir, gerekli malzeme ve bileşen miktarını hesaplar ve siparişin maliyetini belirler.
  3 - Ödemeyi aldıktan sonra, malzemeleri ve bileşenleri nakliyesini gerçekleştirip sahaya bölümler kuruyoruz (son müşteriler için).