Bizlere Ulaşabilirsiniz
(0216) 353 96 55
info@dekalyapi.com
Dekal Ofis Bölme Sistemleri > Haber | Basın > Genel > Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri

10 Ocak 2018 Yayınlayan: dekalofis Genel
Ofis Bölme Sistemleri

Deca Maxi Ofis Bölme Sistemiİş yerinize, Ofisinize yahut atölye olarak kullandığınız mekânların kendi görüş açılarınıza göre ayırmak, biçimlendirmek, yerleştirmek ve en önemlisi alanı da daha elverişli hale getirmekle kullanılan sistemlere Tanımsal olarak Ofis bölme sistemleri adını veririz. Firmamız Olarak Türkiye’nin birçok yerinden sizlere ofis bölme sistemleri üzerine farklı projeler yapıp sizlere bu projeleri ve fiyatlarımızı eksiksiz bir şekilde sunmaktayız Yapmış olduğumuz işleri sizlere düzen çerçevesinde ilerletmekteyiz. Sizlerde İş veya ofisinizdeki alanları doğru bir şekilde kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Ofis bölme sistemleri seçeneklerine, duruşuna ve boyuna göre belirlenebilir. Ve bizler Firmamız olarak sizlerin arzularınıza göre iş yerinizdeki seçtiğiniz alana en uygun biçimde bölme sistemimizi uyguluyoruz. İş yerindeki alanlarınızın yerlerini dikkatlice izliyor ve bölme işlemimizi usta ekibimizle birlikte yapılandırarak sizlerin kullanımı için çeşitli alanlar oluşturuyoruz. Tasarımı yapılırken çok kullanılan özellik olan cam seçmenizi tavsiye ediyor ve öneriyoruz. Böylelikle cam olanları kullanırsanız hem bizlerin sağlığı bakımından daha iyi hem de iş yerimizin kullanımı bakımından daha iç açıcı bir ortam oluşturmuş olursunuz. Tekrar bir göz atmakta fayda var ofis bölme sistemlerinin birçok seçeneği bulunmaktadır. Bu şekilde iş yerinizdeki alanınızın en uygun seçeneği bulmuş ve seçmiş olursunuz. Bu sistemin yarım camlı olanlarından tercih ederseniz eğer iş yerinizdeki alanlara bireysel yaratıcılık katmış olur ve bunu yaparken de kendinizi bu yaratıcılıkta geliştirebilirsiniz.

Ofis bölme sistemlerinde kısa seperatör duvarları tercih ederseniz, sahip olduğu modüler yapı sayesinde olan ihtiyacı birçok çeşitli malzeme ile imal edilen hem paranıza hem de iş yerindeki seçtiğiniz alana uygun bir bölme sistemi seçmiş olursunuz. Fiyatların hesaplanması ise en ve boy çarpılarak hesaplanır. Bu hesaplar yapılırken Firmamız hem sizi üzmemiş hem de kendi çalıştırmış olduğumuz usta ekibimizi üzmemiş ve yormamış oluruz. Ara bölmeli olan sistemlerin müşterilerimize fiyatları daha uygun olur. Kişisel alanlarınıza, ofis ortamınıza ve çalışma alanlarınızın daha modern bir görünümü şık tasarımından dolayı sizler için daha uygun olacağı için size tavsiye ettiğimiz bir sistemdir.