Bizlere Ulaşabilirsiniz
(0216) 353 96 55
info@dekalyapi.com

Şirket Yapısı

Dekal Yapı Şirket Yapısı

Dekal Yapı profesyonelleri bir araya getiriyor. Aşağıdakileri içeren canlı şirket yapısı sayesinde yüksek düzeyde şirket verimliliği elde edilir:

Proje Grupları

Bir proje grubunun seti, her aşamada yüksek çalışma kalitesi sağlar. Grup şunlardan oluşur:

  • Şirket yöneticisi ?? Bir projenin genel yönetimini gerçekleştirir. Son teslim tarihlerinden ve iş kalitesinden sorumludur;
  • Tasarımcı bir proje için tasarım çözümleri sunar;
  • Proje mühendisliği, proje mühendisliği ve hesaplamalardan sorumludur. Ayrıca iş sürecini koordine eder;
  • İnşaat ve montaj departman yöneticisi montaj ve inşaat işlerinin zamanında yapılmasını ve yüksek kalitede olmasını sağlar.

Uygulanan ve işlenen sipariş geçiş prosedürleri, her bir siparişin son tarihlerini karşılamamızı sağlar.

Mühendislik Ofisi

Dekal bölüm sistemlerinin geliştirilmesi, test edilmesi ve geliştirilmesinden mühendislik ofisi sorumludur. Mühendislerimiz ve tasarımcılarımız en üst düzeydeki uzmanlar olmalarını sağlayan harika bir çalışma deneyimine sahiptir.

Ürün Bölümleri

Özel bir amacı olan veya karmaşık bir üretim süreci anlamına gelen DEKAL ürünleri, ürün bölümleri olarak gruplandırılmıştır: bölme duvar sistemleri bölümü DEKAL-zemin sistemleri bölümü DEKAL-asma tavan bölümü DEKAL -asma tavan sistemleri, DEKAL – kapı sistemleri, DEKAL – led aydınlatma sistemleri ile bölümlere ayrılmıştır.

inanılmaz sayıda ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap vermekteyiz.

Üretim ve Depo Kompleksi

Kendi üretimini yapan DEKAL, tüm yeni müşteri taleplerine hızlı bir şekilde cevap veriyor.
Üretim organizasyonu sürecinde hızlı tepki vermek ve tüm müşterilere esnek çözümler bulmak önemlidir? Sizin isteğiniz.

İnşaat ve Montaj Yönetimi

Profesyonel inşaat teçhizatı tercih edilmekte olup inşaat ve montaj birimlerinde çalışmakta ve çalışmaya hazır montaj bölümleri ve son işlem ofisleri ile ilgilenmektedir. Tüm işçiler profesyonel olarak yetiştirilmekte ve şirket tarafından düzenlenen özel eğitim programları çerçevesinde kalifikasyonlarını düzenli olarak geliştirmektedir.

Kalite servisi

Kaliteli hizmetimiz, kalite alanında kayda değer sonuçlar elde etmenizi sağlayan prosedür ve işlemlerin gözetilmesini kontrol eder.
Ayrıca hizmet kalitesi alanında ulaşılan sonuçların iyileştirilmesine de bakıyor. Bu yüzden performansımızı sistematik olarak analiz ediyoruz, olası tutarsızlıkların nedenlerini bulmaya çalışıyoruz ve bunları önlemek için çalışmalar yürütüyoruz.

DEKAL Satış Sonrası Satış Birimi

Bu alt bölüm, DEKAL  bölümlerinin satış sonrası servisi konusunda hizmet vermektedir.Bölme sistemlerinin planlı bakımı DEKAL  uzmanları tarafından gerçekleştirilir ve erken inşaat arızalarının önlenmesini sağlar ve bir yıl boyunca satış sonrası servis süresini artırır, garanti kapsamında olmayan onarım maliyetlerini azaltır, müşterilerin zaman kazanmasını sağlar.

Dekal, müşterileri ve tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkilerle, çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla; hem temsilcisi olduğu uluslararası üne sahip değerli markalar hem de her biri dünya standartlarında ürünler olan kendi markalarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.