Bizlere Ulaşabilirsiniz
(0216) 353 96 55
info@dekalyapi.com

İlkelerimiz

Herhangi bir fikri destekleyebilir, otoriter veya demokratik yönetim tarzına bağlı kalabilir, liderliği tercih edebilir ve durumu kontrol edebilir ya da tam kadercilik uygulayabilir, iyimser kalabilir (onları daha çok severiz) veya karamsarlığa düşebilirsin. Bizim için en önemli şey sonuçlarından etkilenmen.

Sonuç

Şirketteki performansınızın kilit kriterleri. Sonuç bir başarıdır. Sonuç, başarılı bir vaat veya yerine getirilmiş yükümlülük anlamına gelir. Sonuç bir güven temelidir. Sonuç, büyümenin bir adımıdır.

Sorumluluk

Şirketin ideolojisinin en önemli unsuru, işletmeye karşı tutumu kategorisidir. Her çalışan, sonucu elde etmek için elinden gelenin en iyisini yapar. Ve sadece çalışma süresindeki işinin görevleri çerçevesinde değil. Astral güçler, yer ve zaman koşulları veya meslektaşları tarafından desteklenebilir. Bu, her montajcının veya mağaza sorumlusunun satış hacmindeki sorumluluğunu hissetmesi gerektiği anlamına gelir. Satış hedefleri kazandığını hesaba katmak zorunda değildir, ancak başarılarına katılımını anlamalıdır.

Sürekli müşteri hizmet iyileştirme üzerinde çalışıyoruz. Kalite hizmetimiz, kalite alanında beklenen sonuçlara ulaşılmasına izin veren prosedür ve işlemlerin izlenmesinden sorumludur. Ayrıca, daha önce belirlenmiş olanlardan daha iyi sonuçlar almaları için onları geliştirir. Elde edilen sonuçları sistematik olarak analiz eder, tutarsızlıkların olası nedenlerini keşfeder ve bunları önleme konusunda çalışmalar yaparız.

Risk Alma Gerçeği

 

Popüler “belki” prensibi ile karıştırılmamalıdır. Büyüme odaklı ve her zaman yeni bir şey kazmaya hazır olan şirket için kesin bir değerdir. “Belki” ilkesinin aksine, “şimdi ve burada” mutlak katılım ve hedefle bağlantı anlamına gelir. Şirket böyle bir riskin neden olduğu hatalara karşı toleranslıdır (ancak bu onları memnuniyetle karşıladığımız anlamına gelmez). Ancak, bu sorumluluktan kurtulmaz. Riski alır ve çok kısa sürede yapılması gereken bir sözleşmeyi imzalarsak, şart ve koşullarına uymak için elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. Risk, örneğin bir irsaliye ile karşılaştırılmayan kargoyu gönderdiğinde veya kabul ettiğinde ihmalden açıkça ayırt edilmelidir.

 

 

Hizmetlerimizin iyileştirilmesine ilişkin bilgi ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Soru ve önerilerinizi kaliteli hizmetimize gönderebilirsiniz: kalite@dekalyapi.com