Bizlere Ulaşabilirsiniz
(0216) 353 96 55
info@dekalyapi.com

Gizlilik Politikası

Bu web sitesinin ve içeriğinin, web sitesi ziyaretçisinin kaydetmeyi ve kullanmayı planladığı bir 3B model de dahil olmak üzere, telif hakkı “Dekal Yapı” şirketine aittir veya “Dekal Yapı” web sitesinden  Metin, resim, grafik, marka ve logoların yanı sıra yukarıda belirtilen nesnelerin kombinasyonlarını ve gruplarını, programların kaynak metnini ve program kodunu kopyalamak, çoğaltmak, aktarmak, indirmek, yayınlamak ve dağıtmak yasaktır. “Dekal Yapı” firmasından önceden alınmış yazılı izin olmadan özel kullanım dışındaki amaçlar.

Bu madde tüm web sitesi ziyaretçileriyle ilgilidir.

Bu sayede web sitesi ziyaretçisi, mimarlık, tasarım, çeşitli tiplerdeki iç tasarımların geliştirilmesinin, profesyonel olarak yürütülen ana işlerinden birini oluşturduğunu onaylar. Bu bağlantı altında yer alan 3B modeli kaydederek, web sitesi ziyaretçisi, münhasır hakla korunan elde edilen nesnenin, mimari çözümler geliştirme, tasarım, iç tasarım geliştirme alanındaki profesyonel faaliyetlerini yürütmek için kullanılacağını onaylar. Sadece “Dekal Yapı” olan hak sahibinin zorunlu göstergesiyle birlikte çeşitli tiplerde.

Belirlenmiş kuralların ihlali durumunda “Dekal Yapı” , ihlal eden tarafa kanunla öngörülen her türlü maddeleri kullanma hakkını saklı tutar.