Bizlere Ulaşabilirsiniz
(0216) 353 96 55
info@dekalyapi.com

Hakkımızda

Dekal Ofis Bölme Sistemleri

Mimari tasarımlara ve ihtiyaçlarınıza uygun her mekan için modern, esnek ve modüler çözümler sunar. Yenilenen, modernleşen ve gelişen inşaat sektörü, yeni alanlar ve bu alanlarda yeni ürünlerle büyümekte ve daha ileriye daha modern sistemlere bina içi ve bina dışı çözümlere yürümekte.

Dekal Yapı Ofis Bölme Sistemeri olarak, modüler ara bölme, ofis bölme sistemleri ve bölme duvar sistemleri’nde ki yenilikleri doğrucu çözümleri, modern detayları müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

dekal iletişim_1485x1050

Estetik ve geniş bir çözüm yelpazesi

Müşterinin kurumsal tarzına göre özel tasarımlar.

Herhangi bir karmaşıklığa sahip projeler için hızlı geri dönüş.
Tasarımdan ölçüm ve kuruluma kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Tüm siparişler hızlı ve doğru bir şekilde doldurulur.

Fiyatlar ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Dekal Yapı Modüler Ofis bölme

Günümüz çağdaş mimarisinde bölücü duvarların ofisler için önem arz ettiğini yenilik fonksiyonel ve estetik kültür açısından sektöre farklı ne yaparak katkıda bulunabiliriz diyerek çalışmalar yapmış ve bunu arge olarak geliştirme hedefimizle bu sektördeyiz.

İnşaat ve yapı sektörü her geçen zaman yenilenmekte modernleşmekte ve çağı yakalamak için girişimlerde bulunanlar sayesinde bunu başarmaktadır. Bu gelişen ve yenilenen yapı artık küçük alanlarda geniş kitleler çalıştırmayı algı olarak sunmaktadır.

inanılmaz sayıda ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap vermekteyiz.

Teknoloji

Kalite, istikrar, teknoloji ve yenilik anlayışından ödün vermeden sürdürdüğü çalışmalarıyla Türkiye’de Yapı ve Zemin sektöründe değişimin öncüsü Dekal, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır.

Bilgi ve Deneyim

Dekal Ofis Bölme, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi, bilgi ve deneyimi en iyi şekilde değerlendirmekte; her geçen gün yenilerini eklediği küresel tecrübelerinin de katkısıyla, lider konumunu güçlendirmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Ürünlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmakta; bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi küresel boyutta temsil etmekteyiz.

Bölgesel Lider

Dekal farklı ölçekteki projelerin yanı sıra mega projeleri de artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Dekal’in hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.

Üretim

DEKAL’in yaşam ve çalışma ortamlarına keyif katan çözümlerinin üretimi de doğal olarak en kaliteli şartlar altında DEKAL entegre üretim tesislerinde gerçekleştirilmektedir.

Son Teknoloji Test

Müşteri memnuniyetini artırmak için, tüm ürünlerini yine son teknoloji test yöntemleri ile test ederek, sürekli iyileştirmeyi hem amaç hem de araç haline getirmeyi başarmıştır.

Estetik ve Çok Yönlülük

Müşterilerimizin tasarım sürecinde direktiflerimiz olan “esneklik ve çok yönlülük” konusundaki çıkarlarıyla, Dekal Ofis Bölme Sistemleri çok çeşitli özelliklere, kaplamalara ve aksesuarlara sahiptir. Modüler duvar sistemlerimizi şimdi ve gelecekte kolayca herhangi bir yere sığacak şekilde tasarladık . Teknoloji veya tasarım estetiği ile bağlantınızı kesmekten endişelenmenize gerek yok. Dekal ile ofis teknolojiniz saatler içinde kolayca ve uygun maliyetle güncellenebilir. Asla modası geçmiş görüneceğinizden endişelenmenize gerek kalmayacak – panel kaplamalarınızı değiştirin ve ofisiniz toz, inşaat veya bakım sorunları yaşamadan yenilenebilir.

  • Modüler bir ofis sistemi tam ihtiyacınız olan şey olabilir. Ofis binalarımız sektördeki standarda meydan okuyor. Taşınabilir bir ofis / mobil ofis binasının yararlarını göz önünde bulundurun.
  • Modüler bölmelerimizle minimum maliyetin ve eksiksiz işlevselliğin tadını çıkarın.

Dekal, müşterileri ve tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkilerle, çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla; hem temsilcisi olduğu uluslararası üne sahip değerli markalar hem de her biri dünya standartlarında ürünler olan kendi markalarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.