Bizlere Ulaşabilirsiniz
(0216) 353 96 55
info@dekalyapi.com
Dekal Ofis Bölme Sistemleri > Ürünlerimiz > Zemin Sistemleri > Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş döşeme esnek bir destekleme yapısı ile modüler panellere uygun bir sistemdir. Bu sistem tesislerin geçişi için zemin altında teknik bir alan oluşturmaya olanak sağlar.

Pratik modüler elemanları olarak yapılandırılmış bu sistem kapalı ve açık zemin yüzeyinin altında bir boşluk ihtiyacı için en ideal sistemdir.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş döşeme metal veya plastik dayanıklı ürünlerden yapılmaktadırOfis içerisinde ve açık alanlarda koridorlarda her türlü elektrik mekanik ağ vb kabloların görünür ortamlarda zedelenme ve görüntü kirliliğini engeller, güvence altına alırİhtiyaç olan bu yükseltilmiş döşeme tekniği esnek bir mekan tasarımı sağlarModüler bölme duvar asma tavan akustik detaylar ile yükseltilmiş zemin ofis alanında enteğre bir çözümdürKolay erişilebilirlik sağlar, kolay müdahele sağlar emniyetlidir. Zem,in altında kolay erişilebilinen tesisatların kolay bakımı yapılır, güvenlidir.

Dekal Yükseltilmiş Döşeme Sistemi

Gelişen teknolojinin ihtiyaçlarını karşılarSon kullanıcı konforudur. Tüm ortamlara uyum sağlar.Eski binaların restoresi için ideal bir çözümdür.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemi Özellikleri

 • Dayanıklı:
  Yükseltilmiş döşeme metal veya plastik dayanıklı ürünlerden yapılmaktadır
 • Esnek Mekan:
  İhtiyaç olan bu yükseltilmiş döşeme tekniği esnek bir mekan tasarımı sağlar
 • Teknoloji:
  Gelişen teknolojinin ihtiyaçlarını karşılar
 • Uyum:
  Son kullanıcı konforudur. Tüm ortamlara uyum sağlar.
 • Restorasyon:
  Eski binaların restoresi için ideal bir çözümdür.
 • Görüntü Kirliliği:
  Elektrik mekanik ağ vb kabloların görünür ortamlarda zedelenme ve görüntü kirliliğini engellerDekal Yükseltilmiş Döşeme Sistemi

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, kablolama, ısıtma, soğutma ve havalandırma tesisatlarının zeminde yoğun olarak kullanıldığı mekanlarda gerek duyulan tüm estetik ve fonksiyonel koşulları sağlayan sistemlerdir. Kablolar ve tesisatlar sistemin altında bırakılan boşlukta gizlenebildiği gibi , gerek duyulduğunda defalarca müdahale imkanı yarattığı için mekanların yerleşim planında kullanıcıya serbestlik sağlamaktadır.
DEKAL Yükseltilmiş döşeme sistemleri,kullanıcının ihtiyacına yönelik farklı yükseklik ve yük gereksinimlerine cevap vermektedir.
DEKAL Yükseltilmiş döşeme sistemleri ile sunulan alternatif kaplama malzemeleri ,yükseltilmiş döşeme sistemlerinin kullanışlı olduğu kadar estetik olmasını da sağlamaktadır.

Yükseltilmiş Döşeme

DEKAL, Türkiye’de Yükseltilmiş Döşeme sistemlerinin uygulamalarını günümüze kadar başarı ile gerçekleştirmiş, yurtdışında ve yurtiçinde yaptığı üretim yatırımları ile sektörde her zaman lider olma yolunda ilerlemektedir.

Yükseltilmiş Döşeme, bina betonarme tabanı üzerinde ikinci bir döşeme yüzeyi oluşturarak aradaki boşluğun mekanik, elektrik, havalandırma tesisatlarına ait boru, kablo ve kanal gibi malzemeleri mekan içerisinde herhangi bir yıkma, yeniden yapma gibi zaman ve para kaybına yol açan inşai işlere gerek kalmaksızın istenilen noktaya hızla ulaştırılmasına olanak sağlayan bir yapı malzemesidir.

Yükseltilmiş Döşeme çeşitlerimiz, üretimini yaptığımız panellerimiz, altyapı sistemlerimiz, yükseltilmiş döşeme üretim proseslerimizle ve kalite kontrol politikamızla ilgili detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden bizleri arayıp ulaşabilirsiniz.