Bizlere Ulaşabilirsiniz
(0216) 353 96 55
info@dekalyapi.com

Sürme Kapılar

Menteşeli Sistemlere Göre Yer İhtiyacı Gerektirmeyen ve Sınırsız Hareket İmkanı Sağlayan Sürme Kapılar, Entegre Yavaşlatıcılı Versiyonlarının Yanı Sıra Opsiyon el Olarak Sonradan Eklenebilen Yavaşlatma Mekanizmaları ile Konfor Sağlamaktadır.
İnokscam Paslanmaz Cam Aksesuarları, gün ışığından olabildiğince yararlanan, aydınlık alanlar yapabilmek için tavsiye edilen paslanmaz sürgülü cam kapı sistemleri, ferahlık duygusunu da güçlendiriyor.

Sürgülü Sürme Cam Kapı Sistemi

odern ya da klasik, her tarzda iç mekan tasarımına uyum sağlayan sürgülü cam kapı sistemleri, saydam olması sebebiyle ışığı geçirme özelliğine sahip olduğu için kurumsal binalarda, ofislerde ya da çağdaş yaşam alanlarında daha rahat ve aydınlık mekanlar için tercih edilmektedir. Özenle çizilmiş projeleriniz içinde aydınlıkla ilgili çekilen sıkıntının çözümü konusunda tasarımcılara İnoks Paslanmaz Cam Aksesuarları sürgülü cam kapı sistemleri inanılmaz keyifli ve konforlu seçenekler sunuyor.

Modern Yapınıza Estetik Katın

Modern yapılarınızda estetik açıdan siz kıymetli tüketicilerimize üstün kalite standartlarında 304 paslanmazdan üretilen cam sürgülü sistemleri standart ahşap kapıların tam tersine mekanlar da ileri geri çalışma prensibinin aksine kapıya paralel olarak yana doğru hareket ederek açılması sıkışık alanlarda ferah bir ortama olanak sağlar. Standart yana açılan kapılar bazen oda dekorasyonunuza uymayabilir ya da yana açılacak kadar alanınınız olmayabilir. "Sürgülü cam kapı" bu noktada isteğinize cevap verebilir.

Sürgülü Kapı Özelikleri

 • Paslanmaz:
  İnoks Paslanmaz Cam Aksesuarları sürgülü cam kapı
 • Gün Işığı:
  Gün ışığından olabildiğince yararlanın.
 • Her Tarza Uyum:
  Modern ya da klasik, her tarzda iç mekan tasarımına uyum
 • Konforlu:
  Sürgülü cam kapı sistemleri inanılmaz keyifli ve konforlu seçenekler sunuyor
 • Estetik:
  Modern yapılarınızda estetik açıdan siz kıymetli tüketicilerimize üstün kalite
Sürgülü Sürme Cam Kapı GörselleriSürgülü Sürme Cam Kapı Dizayn

Tamamı cam kapı panelleri çeşitli teknolojiler kullanılarak dekore edilebilir:

 • Kumlama (katı veya şablon)
 • Kendinden yapışkanlı filmler kullanarak resimlerin tonlanması ve çizilmesi
 • Vitray boyaları kullanılarak oluşturulan tasarımlar, eritme

Aksesuarların kullanımı (kilitler, kollar, kapı kapayıcıları ve menteşeler) tüm cam panellere yüksek işlevsellik ve estetik sağlar.

Tamamı cam kapılar ofisinizin gerçek bir dekoratif unsuru olacak.

Dekal Yapı Cam Kapı Sistemleri

Sürgülü Sürme KapılarDekal’in Sürgülü Sürme Cam Kapısı, sağlam kapılara pratik ve zarif bir alternatif sunar. Akustik kapı contası ve yavaş kapanma ve Paslanmaz kapı donanım seçenekleri, ofis bölmelerimizin her ofise şıklık ve stil katacağını garanti eder .

Duvarlarınız, alçıpan, tuğla, gaz beton, benzeri ürün ve farklı kalınlıklar da olsa dahi ayalanabilir alüminyum geçme kasalar kullanılarak kapı montajı yapılabilir.Sürgülü Sürme Cam Kapı sistemlerinde ithal kol, kilit ve menteşe aksesuarları ile montajı yapılan 8-10 mm kumlamalı veya şeffaf temperli veya lamine cam kapı kanadı olarak tercihinize sunulmuştur.