Bizlere Ulaşabilirsiniz
(0216) 353 96 55
info@dekalyapi.com

Metal Asma Tavan

Dekal Yapı Sistemleri, ileri teknoloji çıktılarının, hayatı güzelleştirmek için bir armağan olduğuna inanır.

Hızla gelişen metal işleme teknolojileri ile birlikte Metal Asma Tavan Sistemleri dünya yapı sektörünün gereksinim duyduğu tüm estetik değerleri, ürün özelliklerini, uygulama seçeneklerini ve ürün çeşitliliğini dünyanın hizmetine sunmaktadır.

Metal Asma Tavan Sistemi

Dekal üretim tekniği, bitmiş işin estetik sorumluluğunu taşıdığı bilincinden hareketle, aynı boyut ve yüzey düzgünlüğünde plaka standardını sağlayacak özende geliştirilmiştir. Elektrostatik toz boya hattı ile boyanan paneller, tam otomatik bükme merkezleri sayesinde çok çeşitli boyutlarda üretilebilmekte, böylece tasarımcının yaratıcılığı kısıtlanmaksızın isteklerine cevap verilebilmektedir.Üretimini ve satışını geçekleştirmekte olduğu Dekal Metal Asma Tavan Sistemleri ile projelendirme aşamasından, satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda projeye dahil olup, en uygun çözümü en uygun ürün ile projelere katkı sağlamayı kendisine prensip edinmiştir.

Metal Asma Tavan Özellikleri

  • Ürün Çeşitliliği:
    Estetik değerleri, ürün özelliklerini, uygulama seçeneklerini ve ürün çeşitliliğini vardır.
  • Boya Özelliği:
    Elektrostatik toz boya hattı ile boyanan paneller
  • Ölçü Seçeneği:
    Çok çeşitli boyutlarda üretilebilmekte,Dekal Yapı Projelendirme ve Satış Sonrası

Metal Asma Tavan SistemleriHızla gelişen metal işleme teknolojileri ile birlikte, DEKAL, markası Metal Asma Tavan Sistemleri ile,  yapı sektörünün gereksinim duyduğu tüm estetik değerleri, ürün özelliklerini, uygulama seçeneklerini ve ürün çeşitliliğini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Metal Asma Tavan Sistemleri ile projelendirme aşamasından, satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda projeye dahil olup, en uygun çözümü en uygun ürün ile projelere katkı sağlamayı kendisine prensip edinmiştir.