Bizlere Ulaşabilirsiniz
(0216) 353 96 55
info@dekalyapi.com

Led Aydınlatma Sistemleri

Dekal’in Lumuner LED Aydınlatma ürünleri, 600×600 mm standart asma tavan sistemleri başta olmak üzere tüm metal, taşyünü ve ahşap asma tavan sistemlerine entegre olabilecek bir seri olarak tasarlanmıştır. LED aydınlatmanın asma tavan plakalarına entegrasyonu ile asma tavan ve aydınlatma çözümleri ile bir bütünlük oluşturur. Böylelikle mimari projelerde yenilikçi ve estetik çözümler sunar.

Led Aydınlatma Sistemleri

Günümüzde işletmeler, enerji tasarrufu, iyileştirilmiş operasyonel verimlilik ve alan optimizasyonuna odaklanırken çalışan verimliliğini ve refahını arttırmanın yeni yollarını araştırıyor.

Verimlilik nasıl geliştirilir

Günümüzde işletmeler, enerji tasarrufu, iyileştirilmiş operasyonel verimlilik ve alan optimizasyonuna odaklanırken çalışan verimliliğini ve refahını arttırmanın yeni yollarını araştırıyor. DEKAL LED aydınlatma sürdürülebilirlik hedeflerini ve yolcu refahını desteklerken, bağlı aydınlatma sistemlerimiz akıllı binalara doğru artan itme gücü için sağlam bir temel sağlar. Bağlı aydınlatma ağından toplanan veri odaklı bilgiler servis sunumunu ve operasyonlarını optimize eder, iş yeri tasarımını iyileştirir ve çalışan deneyimini olumlu yönde etkiler.

Led Aydınlatma Sistemleri Özelikleri

 • Tasarruf:
  Kontrollü bir LED aydınlatma sistemine geçerek % 80'e kadar tasarruf edin
 • Entegre:
  Diğer bina sistemleriyle entegre olarak işlemleri kolaylaştırın
 • Kararlar:
  Amacıyla bina kullanım için değerli bilgiler edinebilirsiniz yapmak veriye dayalı kararlara
 • Konfor:
  Göreve uygun aydınlatma ile görsel konfor sunun
 • Kişileştir:
  Çalışanlar, konforu artırmak için aydınlatma ve sıcaklığı kişiselleştirebilir
 • Arıza Süresi:
  Arıza süresini azaltmak ve çalışan verimliliğini artırmak için uygulamalar sunun
 • Çalışanları Cezbet:
  En gelişmiş ve sürdürülebilir bir çalışma alanıyla en iyi çalışanları cezbetmek
 • Çalışan Ferahı:
  Çalışan refahına odaklanan bir teknoloji lideri olarak öne çıkın
 • Yeşil Bina:
  Kurumsal sürdürülebilirlik hedeflerinizi yeşil bina uygulamalarıyla destekleyin
Led Aydınlatma Sistemleri Galeri
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ofisi herkes için çalışır hale getirin

Günümüzde işletmeler, enerji tasarrufu, iyileştirilmiş operasyonel verimlilik ve alan optimizasyonuna odaklanırken çalışan verimliliğini ve refahını arttırmanın yeni yollarını araştırıyor. DEKAL LED aydınlatma sürdürülebilirlik hedeflerini ve yolcu refahını desteklerken, bağlı aydınlatma sistemlerimiz akıllı binalara doğru artan itme gücü için sağlam bir temel sağlar. Bağlı aydınlatma ağından toplanan veri odaklı bilgiler servis sunumunu ve operasyonlarını optimize eder, iş yeri tasarımını iyileştirir ve çalışan deneyimini olumlu yönde etkiler.

Ofisler için DEKAL Led Aydınlatma hizmetleri Aydınlatmanın ötesinde değer katın: bina optimizasyonu, sürdürülebilirlik ve kişisel kontrol.