Bizlere Ulaşabilirsiniz
(0216) 353 96 55
info@dekalyapi.com

Fotoselli Kapılar

Otomatik fotoselli kapıların günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız standart tek ve çift kanatlı kayar kapı modelleridir
kusursuz mekaniği ve elektronik mühendislik birikimi syesinde son derece konforlu ve uzun ömürlü otomatik kayar kapı mekanizmaları olarak hizmetinize sunulmaktadır.
Deneyimli mühendisliği ile mekanik donanımın ihtiyaçlarına uygun şekilde üretilen mikroişlemci kapınızın maksimum verimlilikle çalışmasını sağlamakta ,ideal hareketlenme ve firenleme mesafelerini en yüksek konfor düzeyinde kullanmanızı sağlamaktadır.

Fotoselli Kapılar

Fotoselli Kapı Sistemleri istekleriniz doğrultusunda şeffaf, renkli, reflekte ,solar veya kombine özellikli lamine ,temperli veya lamine+temperli camlarla ve özel fırça ,conta yapısı ile hava yalıtımını muntazam bir şekilde sağlayan alüminyum profil sistemlerini, elektrostatik toz boya (RAL standartları) veya eloksal renklendirme teknikleri ile her tür ihtiyaç ve zevke uygun hale getirrilir

Sensörlü Otomotik Fotoselli Kapı

CS 80 MAGNEO manyetik otomatik kayar kapı mekanizması, akıllı teknolojisi ile özgün iç mekan tasarımları oluşturmanıza yardımcı olur. DORMA’nın Contur Design’lı kayar kapılarının arkasında düşük enerji modunda çalışan manyetik teknolojisi vardır. Düşük enerji modunda çalıştırıldığı zaman hassas manyetik sürme teknolojisi sayesinde kapıya ayrıca güvenlik sensörleri eklemeye gerek yoktur.

Fotoselli Kapı Özelikleri

 • Farklı Konsept:
  MAGNEO sistemini cam veya ahşap kanatlarla oluşturabilirsiniz.
 • Ağırlık:
  80 kg’a kadar ahşap, cam veya metal kanatlar ile uygulanabilir.
 • Montaj:
  Duvar veya duvar içine montaj imkanı sağlar.
 • Boyutlar:
  Boyutlar; Mekanizma Yüksekliği: 62 ve 75 mm, Derinlik: 60 mm
  Dekal Yapı Fotoselli Kapı Sistemleri

  Kapı en önemli iç detaylardan biridir, fonksiyonel ve estetik bir amaca hizmet eder. Kapının güvenilir ve ses geçirmez olması, diğer yandan da iç tasarıma kusursuz bir şekilde karışması gerekir.

  DEKAL  çok çeşitli kapılar sunmaktadır: tek ve çift kanatlı, tek salıncak veya kayar, farklı damarlar ve dolgular ile ve erişim kontrol sistemi kurulumuna izin verir.

  DEKAL, her iç mekan ve her zevke uygun geniş bir kapı yelpazesi sunar.

  Dekal’in çerçevesiz cam kapısı, sağlam kapılara pratik ve zarif bir alternatif sunar. Akustik kapı contası ve yavaş kapanma ve Paslanmaz kapı donanım seçenekleri, ofis bölmelerimizin her ofise şıklık ve stil katacağını garanti eder .

  Duvarlarınız, alçıpan, tuğla, gaz beton, benzeri ürün ve farklı kalınlıklar da olsa dahi ayalanabilir alüminyum geçme kasalar kullanılarak kapı montajı yapılabilir. Cam kanatlı kapı sistemlerinde ithal kol, kilit ve menteşe aksesuarları ile montajı yapılan 8-10 mm kumlamalı veya şeffaf temperli veya lamine cam kapı kanadı olarak tercihinize sunulmuştur.