Bizlere Ulaşabilirsiniz
(0216) 353 96 55
info@dekalyapi.com

Deca Vision Acoustics Bölme Sistemi

Ofis ortamlarında ki seslerin çalışanları olumsuz etkilememesi ve iş verimini düşürmemesi için, çalışma ortam konforunun sağlanmasın da, "sesi bulunduğu ortamında hapsederek,ortamda ki ses kalitesini daha kaliteli ve net hale getiren" sistemin adıdır.
Kaliteli şekilde işitmekte bir konfordur. Bu konforun elde edilmesine yardımcı olmak, Ses yalıtımını arttırmak amacı ile DECA VISION AKUSTİK tasarlandı.
Yüksek ses kalitesine sahip olmak için ideal malzeme, doğal ahşaptan imal edilmiş paneller kullanılmaktadır.
E1 standartlarında. 18 mm melamin, akustik ahşap paneller, ahşap kaplama., lake, ahşap, çift cam, strüktürel silikonlu yapışma camlı paneller.

Deca Vision Acoustics Bölme Sistemi

Deka Acoustics 100 mm Derzli Sistemin Standart Olarak Bütün Ana Yapısı Akustik Sisteminde Aynıdır Ayrı Olarak Kullanılan Camlar Akustik cam , Özel Lamine Cam Olması Gerekir. Sistemde Kullanılan Dolu Paneller 18 mm Kalınlıkta Delikli Panel Olmalıdır İki Dolu Panel Arası Kaya Yünü , Cam Yünü , Taş Yünü ile Güçlendirilmelidir Akustik Özellik Bir Ofiste veya Geniş Alanda Sadece ve Sadece Bölme Duvar Sistemiyle Çözülemeyecek Kadar Geniş ve Özel Bir Detaydır Ses Yalıtımını Artdırmak İçin ve Sesi Bulunduğu Ortamda Hapsederek Ofis İçerisinde Ses Kalitesini Daha Anlaşılabilir ve Net Hale Getirebilmek İçin Deca Vision Akustik Sistemini Geliştirdik Deca Vision 100 mm Derzli ve Akustik Sistemlerde Kullanılan Kapı Detayları Özel Kasalı Cam Kapı ve Dolu Panel Rengine Uyumlu , Akustik Özellikli veya Standart Özellikte Ahşap Kapılar Şeklindedir Akustik Bölme Sistemi Tavan-Zemin-Duvar Uygulaması Akustik Özellikte ise 47 dB Ses Yalıtımı Sağlar Akustik Bölme Duvar Sistemi Özellikle Toplantı Odaları , Laboratuarlar , Fabrika İdari Bölümleri ve Havaalanlarında Daha Çok Tercih Edilmektedir.

Details + dimentions

 • E1 Standardı :
  E1 standartlarında. 18 mm melamin, akustik ahşap paneller
 • Ses İzolasyonu :
  Akustik Özellikte ise 47 dB Ses Yalıtımı Sağlar
 • Renk Uyumu :
  Akustik Sistemlerde Kullanılan Kapı Detayları Özel Kasalı Cam Kapı ve Dolu Panel Rengine Uyumlu
 • Kalınlık :
  Sistemde Kullanılan Dolu Paneller 18 mmModern ve şık görünümün yanında mükemmel ses akustiği.

İnovasyon ruhuna katkıda bulunan ve ilham veren mimari bir unsur ekliyor. Dekal Yapı hem büyük hem de küçük şirketler tarafından güzel ve benzersiz ofis alanları, geçici duvarlar, oda bölmeleri, bölmeler ve modüler yaşam alanları oluşturmak için tercih edilmekte.